opis

skpt.warszawa@gmail.com

Kartka z Kalendarza

Image Alt

Wydarzenia

Organizujemy otwarte wydarzenia, na przykład spotkania dla miłośników varsavianistyki, krajoznawstwa i podróżowania. Spotykamy się w co drugi czwartek, najczęściej w kawiarni Jaś & Małgosia. Dowiedz się więcej o naszych inicjatywach: wydarzenia SKPT: http://skpt.om.pttk.pl/wydarzenia-wyklady-skpt-pttk/

Wydarzenia i wykłady SKPT

SKPT Warszawa organizuje cykliczne wykłady o tematyce krajoznawczej, podróżniczej i varsavianistycznej. 

Zapraszamy Was na prelekcje organizowane przez Studenckie Koło Przewodników Turystycznych. Wykłady odbywają się w Warszawie w kawiarni Jaś&Małgosia (al. Jana Pawła II 57)

Zawsze o godzinie 19:00.

Aktualne wydarzenia

Więcej o naszych wydarzeniach na FB: https://www.facebook.com/skptwarszawa

Co jeszcze robimy?

Kursy przewodnickie SKPT Warszawa

Organizujemy również kursy przewodnickie, między innymi kurs na przewodnika po Warszawie, kurs na przewodnika terenowego po województwie Mazowieckim. Zapraszamy na kurs przewodnicki SKPT Warszawa. Jeśli interesujesz się turystyką, historią, chcesz świetnie spędzić czas i poznać nowych ludzi, a przede wszystkim zdobyć nowy zawód, kurs przewodnicki jest dla Ciebie. Dlatego zapisz się już dziś na kolejną edycję kursu przewodnickiego SKPT Warszawa, która rozpocznie się 7 grudnia 2021 r. Dowiedz się więcej o kursie przewodnickim: http://skpt.om.pttk.pl/kurs-przewodnicki/ .

Kurs przewodnicki po Warszawie jest organizowany przez Studenckie Koło Przewodników Turystycznych przy Oddziale Międzyuczelnianym. Zajęcia rozpoczynają się 8 listopada 2022 r, a egzamin kończący odbędzie się w maju 2023 r. Wykłady będą się odbywać we wtorki w godzinach 18:00 – 21:00 w formie stacjonarnej w dolnej Sali w kawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57. Zajęcia w terenie będą odbywać się w co drugi weekend w godzinach 9:00 – 15:00. Cena kursu wynosi 2200 zł, a dla studentów 2100 zł, przy czym obie oferty obowiązuje rabat 100 zł przy płatności z góry.

Publikacje

Na naszej stronie i na naszym FB, https://www.facebook.com/skptwarszawa, publikujemy ciekawostki dotyczące historii Warszawy i krajoznawstwa:

https://fb.me/e/1Bf78mHRu

https://www.facebook.com/events/554197942153733/
 

You don't have permission to register